УКР
+38 (097) 42 333 77
6 років
досвіду
групи
до 7 людей
франкофонне
середовище
Єдина
методика
Система
2 викладачі

Групові заняття


 • Курс "Сандартний": 5500 грн (20 зан по 90 хв)
  Курс "Стандартний +": 5500 грн (16 зан по 120 хв)
  Курс "Вихідного дня": 5500 грн (20 зан по 90 хв)


  міні група (2 студенти) 60 хв - 750 грн.
  міні група (2 студенти) 90 хв - 1000 грн.
  Вартість занять однакова на онлайн та офлайн

Індивідуальні заняття

 • Тривалість і вартість занять:

  - 60 хв. –6000 грн. 10 занять
  - 90 хв. – 8500 грн. 10 занять

  **Знижка 25% для студентів, які відвідуюсь групові заняття
 • Графік: гнучкий.

екзамени DELF, DALF, TEFAQ

 • Наші викладачі проводять підготовку до здачі іспитів на основі сертифікованих матеріалів.

  - Індивідуальні заняття по підготовці до екзаменів (DELF, DALF, TEFAQ)
  - Групові заняття (DELF, DALF, TEFAQ)
  - Проводимо повноцінну імітацію здачі екзамена для підготовки студента та підвищення рівня знань
  - Дистанційне навчання по Skype
  - Вартість інд.уроків: 600 грн. за 1 год. (знижка при оплатi 10 занять наперед)
 • Графік: гнучкий.

Для дітей

 • Групові заняття
  Курс "Стандарний" 2 рази на тиждень по 60 хв - 3000 грн. ( 16 зан.)
  Курс "Стандарний" 2 рази на тиждень по 90 хв - 3600 грн (16 зан.)
  Курс "Вихідного дня" 1 раз на тиждень по 120 хв - 5000 грн (12 зан.)
  Заняття в міні групах (2 дитини) - 45 хв. - 500,00 грн.

  -Індивідуальні заняття:
  45 хв. –5500 грн
  60 хв. - 6000 грн


Французский клуб
Клуб Кіно
 • Перегляд фільмів французькою мовою з субтитрами та їхнє обговорення
 • 250 грн.
 • Тривалість: 120 хв.
Клуб французької пісні
 • Прослуховування і розбір французьких пісень
 • 250 грн.
 • Тривалість: 90 хв.
Розмовний клуб
 • Обговорення актуальних тем, розбір лексики
 • 250 грн.
 • Тривалість: 90 хв.

Наш франкомовний центр надає послуги з вивчення французької мови максимально ефективно і цікаво. Тривала робота за різними методиками дозволяє нашим викладачам використовувати в процесі навчання лише найнеобхідніші та найефективніші методи. 

Курси французької мови в Києві

Оскільки наш центр був створений не лише для вивчення французької мови, але також і для поширення французької культури, ми постійно організовуємо різні заходи. Завдяки таким заходам усі бажаючі, не виїжджаючи за кордон, можуть познайомитися особисто зі зменшеною копією Франції.

У цій статті подано рекомендації, як краще вибрати курси французької мови початківцям. Якщо ви твердо вирішили вивчати французьку мову в Києві, не поспішайте відразу ж оплачувати курс, який обіцяє швидкісне навчання. Важливим показником при виборі школи є конкретна мовна спеціалізація, що дає учням додаткові бонуси.

Наприклад, на наших курсах «Montparnasse» вивчається лише французька мова. Це дозволяє сконцентрувати зусилля на розробці нових напрямків і спеціальних методик, проводити заняття в групах з мінімальною кількістю учнів. 

Детальніше розглянемо два основних моменти, яким варто приділити особливу увагу при виборі курсів.

читать дальше

1. Спочатку, необхідно уточнити, скільки часу ви готові приділити для навчання. Інтернет переповнений оголошеннями про набір на курси з обіцянками вивчити мову за короткий час до рівня А2. У той же час однозначано сказати, що це неможливо, було б не коректно. Якщо слухач має здібності і досвід у вивченні мов, а також присвячує цьому багато часу, то у нього досить хороші шанси досягти результату у стислі терміни. Але це швидше виняток, ниж правило. Початковий курс французької мови передбачає, зокрема, підготовку мовного апарату до певної фонетики і граматичних нюансів, яких немає в рідній мові. Також потрібно освоїти найбільш активну та частотну лексику. Адже це не просто інша мова, а також інша культура. Після вивчення початкового курсу знадобиться ще час на практичне застосування отриманих знань.

Потрібно також чітко поставити завдання - до якого рівня ви плануєте вивчати мову. Можливо, вам потрібен мінімальний словниковий запас для спілкування в магазині чи в транспорті, або вашою метою є вільне володіння мовою.

2. Другий важливий момент це методика вивчення. Можна виділити два основних способи викладання:

• Класичне вивчення курсу в університетах. При наявності певних переваг цей метод досить розтягнутий в часі і дещо громіздкий.

• Комунікативний. Він спрямований на максимальне вивчення практичних навичок мови у стислі терміни. Заняття за такою системою проходять динамічно і різнопланово. На курсах «Montparnasse» практикується під час уроків мовні ігри, моделювання комунікативних ситуацій тощо. Студенти швидко набувають розмовний досвід.

Найбільшим помічником під час вивчення мови є франкомовне середовище, що в Києві знайти дуже складно. Проте, на курсах «Montparnasse» ми створили центр франкофонії. Для наших студентів організований розмовний клуб, перегляд кінофільмів французькою, ігри в мафію тощо.

У будь-якому випадку, вибираючи школу французької мови, пам'ятайте, що вивчення мови має бути всебічним і збалансованим. Без знання граматики, фонетики, правильної вимови ви не зможете повноцінно розмовляти. Етап початкового курсу займе не менше двох місяців. Так що обіцянки «розговорити» вас за місяць, швидше за все, просто рекламний трюк.